Про мене

Поширте,будь ласка:

Перші кроки та роки свого життя провела на Білогірщині Хмельницької області разом із бабусею та дідусем. Шкільні роки промайнули у Шепетівці, де проживала із батьками та сестрою. Дуже вдячна своїм рідним за щасливе дитинство та виховання.Моя життєва дорога пов’язана із педагогічною діяльністю не випадково. Любов до школи та дітей мені привила бабуся, яка починаючи із післявоєнних років до мого народження працювала учителем історії і віддала понад 35 років свого життя навчанню дітей.

Світ дітей, як і світ мистецтва невід’ємно пов’язані. Чутлива душа дитини здатна побачити недосяжне заклопотаному дорослому, побачити те, що може відчути лише істинний митець. Саме тому захоплююсь своєю професією і щодня разом із дітьми займаюсь пошуком прекрасного в оточуючому світі і навчаю їх пізнавати та відтворювати його суть і красу.

Працюю вчителем образотворчого мистецтва із 2001 року. Свою педагогічну освіту здобула в Кам’янець-Подільському національному університеті ім. Івана Огієнка. Трудову діяльність розпочала в НВК №1 м. Шепетівки, продовжую в НВК №3.

Протягом усього свого життя несу любов до мистецтва. Іще у шкільних роках навчалась малювати у дитячій художній школі, яку успішно закінчила. Захоплююсь прикладним мистецтвом, люблю природу, займаюсь квітництвом.

Разом із чоловіком Олександром у злагоді виховую сина Любомира.

У своєму житті керуюсь добротою, любов’ю і турботою та переконана, що творчості як і будь-якій іншій діяльності можна навчитися.